ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

مبانی نظری و پیشینه رابطه سبک فرزندپروری والدین با هوش هیجانی و پرخاشگری

رابطه با فرزند خوانده در ابتدا می تواند بسیار سخت باشد. اما با کمی تلاش میتوان رابطه را بهبود بخشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید اینست که در همان ابتدا بنیان رابطه را خوب بنا کنید. اگر همه چیز خوب پیش برود این رابطه همانند آهن محکم خواهد شد. در این مقاله راه های تقویت رابطه با فرزند خوانده ها را به طور کامل گفته ایم. ادامه مطلب را ببینید. 
ادامه مطلب
برای انسان از حیث روابط چند گونه ساحت وجود دارد :
1-رابطه انسان با خودش
2-رابطه انسان با خدا
3-رابطه انسان با جهان
البته ماتریالیست ها (ماده گراها )از آنجایی که به خدا اعتقاد و باور ندارند خدا و جهان را یکی می دانند و از آن به طبیعت یاد می کنند.
رابطه ها را باید ساخت! هیچ رابطه ای خود به خود خوب نیست، هیچ رابطه ای خود به خود زنده نمی ماند! 
گلدان را بی آب دادن اگر رها کنید می میرد، رابطه ها را به امید زمان رها کنید می میرند! 
 رابطه هایتان را به امان خدا و زمان رها نکنید! زمان دشمن سرسخت رابطه هاست.
 رابطه ها گلدان مصنوعی نیستند که تا ابد لبخند زنان و صاف صاف باقی بمانند... رابطه ها جان دارند و جاندار ها می میرند! 
 رابطه ها را اگر هر روز نوازش نکنید بی شک می میرند!... نگذارید که این گلدان ها
رابطه جنسی بسیار قدرتمند است و منجر به بهبود خلق و خو حتی باریک شدن دور کمرتان می شود. داشتن رابطه جنسی یک بار در هفته طول عمر را افزایش می دهد. این که نداشتن رابطه جنسی چه تاثیری بر بدنتان می گذارد کاملا بستگی به میزان سلامت شما دارد.

ادامه مطلب
دلم رابطه جنسی میخواد!
میدونم زشته این حرفا رو زدن، ولی خب وبلاگمه و دوست دارم توش بنویسم.
واقعااااااااااااااااااا دلم رابطه جنسی میخواد و تمام بدنم و فکرم و همه چیم بهش معطوفه و به شدت درد دارم.
متاسفانه هرگز خودارضایی نکردم و یه بارم در جوانی خواستم انجام بدم و دیدم اصلا خوشم نیومد و به روحیاتم نمیخوره.
جدا دلم رابطه جنسی میخواد.
علت وجود درد هنگام رابطه جنسی در خانم ها
بخش زناشویی - بعضی از خانم ها از درد داشتن هنگام داشتن رابطه جنسی شکایت دارند.در اینجا می خواهیم درباره علت و راه های پیشگیری از درد هنگان رابطه جنسی برای خانم ها با شما صحبت کنیم
ادامه این مطلب اینجا را کلیک کنید
بسم الله الرحمن الرحیمماه رجب ماه خداست، بنده رابطه اش را با خدا اصلاح مىکند،ماه شعبان ماه رسول خداست، رابطه با پیامبر و امامان علیهم السلام اصلاح مىگردد،ماه رمضان ماه مسلمین است، رابطه با آنان اصلاح مىگردد .صلوات یادتان نرود
این هم آخر این رابطه. هر چیزی توی این عالم تموم شدنیه، و من چقدر خنگم که درس نمی‌گیرم. همه چیز... همه چیز... رابطه با م هم تموم شد، باید میشد مثل همه‌ی رابطه‌های این سال‌ها. ذهن فاحشه‌ی من رابطه‌ای جدید می‌جوره...من غمی محو تو دلمه و حالم معمولیه و فقط باور نمی‌کنم، حتی همین حالا که دارم اینها رو می‌نویسم یه امید گنگی مانع میشه باور کنم بینمون تموم شده. خوابم میا  و نمیاد ولی باید بخوابم. روز سختی در پیشه روزهای سختتری هم. باید دندون به جیگر ب
فواید رابطه جنسی
دیویدسون روان درمانگر جنسی می گوید : تمایلات جنسی در سلامتی ما و بهبود کیفیت زندگی ما تاثیر شگرفی دارد هم از بعد روانی و هم جسمانی آن . این مزایا یک شایعه یا حدس و گمان نیست . تمام این ۱۰ فایده با بررسی های علمی به اثبات رسیده است .
ادامه مطلب
رابطه جنسی در خواب یا سکسومنیا چیست؟ سکسومنیا یا رابطه جنسی در خواب نوعی جرقه مغز در خواب محسوب می‌شود‎

سکسومنیا
یا رابطه جنسی در خواب نوعی جرقه مغز در خواب محسوب می‌شود که به خاطر آن
فرد در خواب و بدون هوشیاری اقدام به برقراری رابطه جنسی می‌کند. در این
مقاله بیشتر به این اختلال می‌پرداریم.تصور کنید که در نیمه شب از
خواب بیدار می‌شوید و خود را در حال انجام رابطه جنسی با همسر خود
می‌بینید. بعید به نظر می‌رسد، ام
عوارض رابطه جنسی زیاد برای مردان
بخش زناشویی - هر چیزی به اندازه خوب است . اگر در رابطه جنسی هم زیاده روی شود مضر است . در این مطلب می خواهیم درباره عوارض داشتن رابطه جنسی زیاد برای آقایان صحبت کنیم
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
منبع : مجله اینترنتی هلو  www.holoo1.ir
  زنگ خطر برای ادامه رابطه.
توانایی دوست داشتن خود و دیگران قطعا بزرگترین هدیه‌ای است که ما دریافت کرده‌ایم. با این حال، گاهی اوقات دوست‌داشتن ما نسبت به طرف مقابل بقدری شدید است که متوجه زنگ خطرهای موجود در رابطه نمی‌شویم.
ادامه مطلب
چرا رابطه‌ی جنسی باعث وابستگی می‌شود؟

طی سال‌ها رابطه‌ی جنسی با همسر سابقم
باعث شده کارهای احمقانه‌ای بکنم. مثل وارد شدن به روابطی که هیچ برنامه‌ای
برای‌شان نداشته‌ام، فقط به این دلیل که به‌خاطر رابطه‌جنسی‌ به او وابسته
شده بودم. البته دلیلش این نبود که آن رابطه‌ی جنسی آنقدر هوش از سرم
پرانده بود که نمی‌توانستن دست از آن فرد بکشم ولی به‌این خاطر که آن
رابطه‌جنسی مغزم را فریب داده بود که از آن آدم بهتر روی زمین پیدا
نمی‌شود.

زنگ خطر برای ادامه رابطه.

توانایی دوست داشتن خود و دیگران قطعا بزرگترین هدیه‌ای است که ما دریافت کرده‌ایم. با این حال، گاهی اوقات دوست‌داشتن ما نسبت به طرف مقابل بقدری شدید است که متوجه زنگ خطرهای موجود در رابطه نمی‌شویم.
ادامه مطلب
اموزش نکات رابطه عاطفی در ما
وقتی اینجا هستید یعنی رابطه تان برایتان مهم است و برای آن دغدغه داریدبه شما تبریک میگویم چون از خیلی های دیگر که ارزش این مفاهیم را نمی فهمند به مراتب جلوتر هستید

در این درس درباره روابطی صحبت می کنیم که جدیست ، از شما می خواهم تا انتهای درس منطق و عقل خود را رها نکرده و به دکتر شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنیدرابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و
 برای استحکام رابطه‌ عاشقانه چکار کنیم

برای اینکه رابطه‌ تان پابرجا بماند، به چیزی بیشتر از عشق نیاز دارید.
بااینکه عشق پایه و اساس هر رابطه‌ی
عاشقانه است ولی کافی نیست. برای داشتن رابطه‌ای سالم، هر دو طرف باید
بخواهند که برای آن تلاش کنند. اینجا ۱۸ راه برای استحکام رابطه به شما
پیشنهاد می‌کنیم.
ادامه مطلب

از دست دادن نعوظ حین رابطه‌جنسی

از دست دادن نعوظ حین رابطه‌جنسی
ابتدا باید متذکر شویم که این پدیده ای بسیار متداول بین مردان است و ممکن است در هر سنی از زندگی جنسی ایجاد شود. مسائلی همچون استرس، اضطراب و درگیریهای فکری از عوامل مهم محسوب می شوند. از دست دادن نعوظ ممکن است منجر به مشکل روحی شود که به دو دلیل اصلی اتفاق می‌افتد:
ادامه مطلب
بالاخره و با طی دقیقا یک ماه رابطه با ح دیروز تموم شد.
چی شد؟ ح خواست فیلم رابطه‌ی من و میم رو ببینه، دید و تمام. اون گفت شما خیلی هم رو دوست دارطن، میم خیلی تو رو دوست داره و من نمی تونم وارد رابطه‌ی شما بشم. 
حالم خیلی بد نییت نمی دونم چرا! خوابم میاد. استادم گفته تا  ۱۰ روز دیگه کاری رو بهش تحویل بدم. فعلا باید مشغول اون شم. ح واقعا دوسم داشت .. بگذریم.. تمام شد.. کاش دیگه عاشق نشم.
مقاومت کردم، این بار شکل جدیدی در رابطه ظاهر شدم، برای خودم قیمت گذاشتم، نپرداخت، رها کردم.
بله واقعیت همین است که کسی حاضر نیست برای بودن با تو چیزی بپردازد، رابطه‌ای که از سر خوش‌گذرانی‌ست و دیگر هیچ اما فهمیدم که مفت هم نفروشم، اهل معامله شده‌ام، شاید اینجور بهتر است، می‌دانم حدیقفی ندارد، اما خوبیش این است که خودم را مفت نمی‌بازم.
گمان هم نکنم جز میم کسی حاضر به معامله شود. مهم نیست لااقل از امروز معیاری برای رابطه دارم، البته پیاده
همه می‌دانیم که مرد‌ها از مریخ آمده‌اند و زن‌ها از ونوس و همین باعث می‌شود ایجاد یک تعادل کامل در رابطه‌شان کار سختی شود. به گفته‌ی روانشناسان خیلی از این اشتباهات میان خانم‌ها مشترک‌اند و زیاد دیده می‌شوند. اگر دوست دارید رابطه‌تان بهتر و عمیق‌تر باشد و اشتباهات کمتری در رابطه با مرد زندگی‌تان مرتکب شوید با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
خب گمونم رابطه‌ی من و ح به منطقه‌ی بیهودگی وارد شده. بهش گفتم دیگه پیام نده. و اگرم بلاکمم بکنه به هیچ جام نیست.
مامان دو روز اینجا موند و رفت.  امروز کلی خوابیدم و باز همم خوابم میاد. اما خوشحالم یه جورایی که رابطه‌ام با ح به پایان رسیده. 
آیا تا به حال فکر کرده اید که Ship در کلمه relationship[1] به چه معنایی می باشد؟
این پسوند به این واقعیت اشاره می کند که یک رابطه می تواند هم به صورت شناور و هم به صورت غرق شدن باشد.
بسیار خب، این مورد به صورت کلی درست نمی باشد، ولی یک روش مناسبی به منظور تفکر در مورد تاثیرات مربوط به فشار در رابطه می باشد.
با خواندن این مقاله یک سری اصولی را در مور شناور نگه داشتن یک رابطه و مواردی را که باید در صورت احساس ناایمنی انجام بدهید، یاد بگیرید.
این مقاله می توا
آیا تا به حال فکر کرده اید که Ship در کلمه relationship[1] به چه معنایی می باشد؟
این پسوند به این واقعیت اشاره می کند که یک رابطه می تواند هم به صورت شناور و هم به صورت غرق شدن باشد.
بسیار خب، این مورد به صورت کلی درست نمی باشد، ولی یک روش مناسبی به منظور تفکر در مورد تاثیرات مربوط به فشار در رابطه می باشد.
با خواندن این مقاله یک سری اصولی را در مور شناور نگه داشتن یک رابطه و مواردی را که باید در صورت احساس ناایمنی انجام بدهید، یاد بگیرید.
این مقاله می توا
رابطه جنسی مجازی شکلی از رابطه جنسی است که با پیشرفت تکنولوژی، رواج بیشتری پیدا کرده است. رابطه جنسی مجازی یا سکس چت اشکال مختلفی دارد و از وسایل مختلفی برای آن استفاده می‌شود. همچنین علل گرایش به آن بسیار متنوع می باشد. آسیب زا بودن یا نبودن آن بستگی به علل آن و بافت رابطه ای که در آن اتفاق میفتد، دارد. اما آیا افرادی که علاقه به چنین روابطی دارند دارای اختلال جنسی هستند؟ برای اطلاع از سلامت در رابطه جنسی و انواع اختلالات جنسی کلیک کن
چند روزه دارم بش فکر میکنم. به نظرم یکی از اساسی ترین فاکتورای هر رابطه تعلق و تملکه. اینکه دو طرف چقدر از رابطه شون انتظار حس تعلق دارن چقدر تملک؟ مثلا به نظرم اگه دو نفر از رابطه جویای حس تملک باشند اون رابطه از ی جایی به بعد کار نمیکنه چون حس تملک یک طرف، در پی حس تعلق طرف مقابل میاد. 
حوصله بسط دادم مطلب رو ندارم. 
و اینکه خودم دلم حس تعلق میخواد یا تملک؟ واقعا نمیدونم.
فکر نمیکنم کسی باشه بتونه بین این دو تا یکیشون رو انتخاب کنه، بهرحال مکمل
وقتی اینجا هستید یعنی رابطه تان برایتان مهم است و برای آن دغدغه دارید
به شما تبریک میگویم چون از خیلی های دیگر که ارزش این مفاهیم را نمی فهمند به مراتب جلوتر هستید
در این درس درباره روابطی صحبت می کنیم که جدیست ، از شما می خواهم تا انتهای درس منطق و عقل خود را رها نکرده و به دکتر شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنید
رابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و
در هر رابطه‌ای (حتی رابطهٔ انسان با زندگی)، قاتل رابطه است.آنجا که ترس است،زندگی نیست،وقتی ترس تمام می‌شود،زندگی آغاز می‌شود تا وقتی ترس وجود دارد، انسان نمی‌تواند خودش باشد و وقتی انسان خودش نباشد، عشق در او نیست، زندگی بمعنای واقعی وجود ندارد،ترس و عشق نمی‌توانند با هم یکجا باشند، هرچند هر دو از یک منشا هستند پس "از هر چه می‌ترسی، در آن شو" به سراغش برو.
چگونه یک رابطه دوستی را حفظ کنیم
وقتی اینجا هستید یعنی رابطه تان برایتان مهم است و برای آن دغدغه داریدبه شما تبریک میگویم چون از خیلی های دیگر که ارزش این مفاهیم را نمی فهمند به مراتب جلوتر هستید

در این درس درباره روابطی صحبت می کنیم که جدیست ، از شما می خواهم تا انتهای درس منطق و عقل خود را رها نکرده و به دکتر شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنیدرابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کن
چگونه یک رابطه دوستی را حفظ کنیم
به شما تبریک میگویم چون از خیلی های دیگر که ارزش این مفاهیم را نمی فهمند به مراتب جلوتر هستید
در این درس درباره روابطی صحبت می کنیم که جدیست ، از شما می خواهم تا انتهای درس منطق و عقل خود را رها نکرده و به دکتر شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنید
رابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کن
ادامه دادن به یک اشتباه عین حماقته. 
امشب به طور قطع پایان این رابطه رو اعلام میکنم. 
دلایل شخصی خودمو داشتم برای کش دادنش. 
ولی الان هیچ دلیل دیگه ای برای بودن تو این رابطه نمیبینم ... 
هیچ اتفاقی هم قرار نیست بیوفته برای من یا برای تو وقتی سه ساعت روزانه چت نکنیم.  اگرم بخواد ببوفته، رابطه ی ده درصدی بزرخ گونه ی مسخره ما جلوش رو نمیگیره. 
پس اونی که اول خارج میشه منم. من میرم پی زندگی خودم و هیچوقت هم دوباره نمیام سراغت. 
خلاص 
هماهنگی بین زوجین برای برقراری رابطه جنسی
تا حالا شاید بارها برای شما دوست عزیز اتفاق افتاده که خیلی داغ شده (تحریک شده) و نیاز شدید به برقراری رابطه با همسر خود دارید و پس از دادن پیشنهاد یاقصد غافلگیر کردن طرف را داشته باشید و با سردی زوج خود روبرو شوید این یکی از شربه های بزرگ عاطفی میباشد که از طرف همسر به شما وارد می شود برای اینکه هیچ موقع با این وضع روبرو نشوید چند نکته را باید توجه کنید
ادامه مطلب

فواید رابطه جنسی

فواید رابطه جنسی
دیویدسون روان درمانگر جنسی می گوید : تمایلات جنسی در سلامتی ما و بهبود کیفیت زندگی ما تاثیر شگرفی دارد هم از بعد روانی و هم جسمانی آن . این مزایا یک شایعه یا حدس و گمان نیست . تمام این ۱۰ فایده با بررسی های علمی به اثبات رسیده است .
ادامه مطلب
نشانه‌های مردی که داره بازیتون میده.

یکی از درگیری‌های فکری زن‌ها در رابطه با مردها، فکر کردن به سرانجام یا نتیجه یک رابطه است. زن‌ها مدام از خود می‌پرسند: آیا به من علاقه دارد؟ آیا به من فکر می‌کند؟ آیا قصدش از ادامه این دوستی، ازدواجه؟
علت این سوال‌های بی‌پایان، نگرانی بیشتر خانم‌ها نسبت به اقایون می‌باشد، و این مربوط به یکی از تفاوت‌های اصلی بین زن و مرد است.

برای زنی که وارد یک رابطه دوستی می‌شود، این نکته بسیار حائز اهمیت است
خشونت و پرخاشگری در رابطه از کجا می آید؟

خشونت شکل افراطی پرخاشگرانه است که احتمالا باعث آسیب مشخص به فرد قربانی می‌شود

از آن‌جا که خشونت بدنی ساده‌ترین نوع خشونت است تا امروز هم اکثر محققان در این زمینه کار می‌کنند. تعاریف اولیه‌ای که برای خشونت ارایه شدند نیز بیشتر در رابطه با خشونت بدنی است.
ادامه مطلب
چگونه یک رابطه را مدیریت کنیم
رابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مس

وقتی یه رابطه ای داغون می شه ( عمدا از لفظ تمام شدن استفاده نکردم)  این رابطه داغون ماحصل تلاش دو نفره در خرابکاری اما این که اشتباهاتمون رو نپذیریمتهمت بزنیمانگشت اتهام سمت کسی دراز کنیم در حالی که خودمونم مقصریم مسخره ترین اتفاق دنیاس.من از یه رابطه داغون شده با یه آدم خوب اومدم بیرون. آدمم بیشتر تو خودش بود و از همه مهمتر به سرانجام رسیدن رابطه رو تو این سن نمی خواست و خب به گفته خودش خانواده هم مخالفت می کردند و یه روز با یه اسمس رابطه
عوارض و خطرات جدی قطع رابطه جنسی و زناشویی
برقراری رابطه جنسی و ازدواج فواید بسیاری دارد ، فوایدی که تاثیر ان روی سلامت جسمی و روحی زوجین دیده می شود.رابطه جنسی
همانطور که یک ورزشکار بعد از ترک ورزش دچار سخت می شود و بدنش توانایی های سابق را ندارد یک زن و مرد متاهل هم که رابطه زناشویی داشته اند با ترک آن به مدت  تقریبا   طولانی دچار عوارضی خواهند شد.
1- افزایش استرس با تفریق رابطه جنسی:
داشتن رابطه عشقی با شریک حیات گرد از بهترین روش های خلاصی
اعتماد و اطمینان متقابل دری است از درهای بهشت یک رابطه !
چراغ های رابطه مادامی که این احساس متقابل هست روشن خواهد بود .
صمیمیت و مهر مثل عطر گل نرگس همه جا می پیچد و طرفین در آرامش گفتگو می کنند .
بی نگرانی از قضاوت .
بی دلهره ی بدفهمی .
و با آرامش داشتن یک دوست که تو را آنطور که هستی پذیرفته و نیازی نیست بار سنگین نقاب ها را بر دوش بکشی . چرا که تو براحتی خودت هستی .
از کج فهمی ها آسوده ای و مهمتر آنکه می دانی تمام احساسات زیبایی که داری تا حدود زیاد
تفاوت رابطه جنسی و خودارضایی؟
 در رابطه جنسی با همسر چون ارتباط عاطفی ایجاد می‌شود (از طریق ملاعبه و …) سیستم اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک به صورت متعادل تحریک گشته و اندام‌هایی که تحت تاثیر این سیستم‌ها هستند
ادامه مطلب
رابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و
وقتی بحث رابطه_عاطفی در میان باشد، بعضی ها را نمی شود به این راحتی ها خوشحال کرد، انتظارشان زیاد است،  راحت راضی نمی شوند، هرچیزی ممکن است بهشان بربخورد، زود می رنجند و قهر می کنند و انگار هرکاری برایشان انجام بدهی درنهایت باز بدهکار هستی.
❌این افراد احتمالا در تله محرومیت_عاطفی گیر افتاده اند.  شاید بیشتر درکشان کنیم اگر بدانیم که در کودکی در حق آنها اجحاف شده و از توجه، محبت و حمایت محروم بوده اند. این بچه ها را لوس نکرده اند و عزیزدردانه
آیا تا به حال فکر کرده اید که Ship در کلمه relationship[1] به چه معنایی می باشد؟

ادامه مطلب
یک سوال اساسی وجود داره که استاد مشایخی هر دفعه تو کلاس‌هاش مطرح می‌کنه و من واو به واو جمله‌هاش بعد پاسخ‌گویی به این سوال رو حفظم؛ اما، حالا به زبون خودم مطرح می‌کنم و بسطش میدم: «رابطه مقدم بر طرفین رابطه ست یا طرفین رابطه مقدم بر رابطه؟»
آقا سوال می‌خواد این رو بدونه که در رابطه‌های متفاوت آیا به فرد جدیدی تبدیل می‌شیم و تَعَیُّن‌هامون در اون رابطه‌ی جدید عوض میشه یا برعکس انسان بر اساس همون تعین‌های قبلی در رابطه‌ی جدید رفتار می
آموزش نکات عاطفی
در این درس درباره روابطی صحبت می کنیم که جدیست ، از شما می خواهم تا انتهای درس منطق و عقل خود را رها نکرده و به دکتر شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنیدرابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و بدانیم همه زندگی نیز رابطه عاطفی نیست .
این درس چه خواهم آموخت ؟

بناست رابطه عاطفی چه چیزی به ما بدهد ؟چگونه رابطه عاطفی درستی بسازید ؟آیا میدانید حتی تلاش یک نفره می تواند ی
چکیدهبازاریابی را می توان به دو دسته بازاریابی معاملاتی و بازاریابی رابطه ای
طبقه بندی کرد. بازاریابی معاملاتی به عنوان یک نگرش کوتاه مدت که فقط روی
معاملات فعلی تمرکز دارد، تعریف شده است. در بازاریابی معاملاتی تمرکز روی
فروش و ویژگی های محصول است و خدمت به مشتری، وفاداری و تعهد مشتری اهمیت
کمتری دارد و کیفیت تنها با عملیات تولید ارتباط دارد. تعریف انجمن
بازاریابی آمریکا از بازاریابی رابطه ای عبارت است از: بازاریابی رابطه ای ،
بازاریا
جدی شرط میبندم اینقدر تفکرت مسخرس که فکر کردی داستان لولیتا رو من از خودم در آوردم و آینده رابطه مونو گفتم یا با تخیل خودت حس کردی که آینده رابطه مون قراره اونطوری بشه.
خب مطمئن باش اونطوری نمیشه آقای بکن در رو.
برام مهم نیس که چقدر میتونی سکسی بشی.
خیلی عوضی هستی و نمیدونی چقدر به من زجر دادی با نبودنت.
چه احمقانه فکر میکردم رابطه ای که ارزش داره میتونه پایدار باشه یا کلا ارزش نداشته

بچه ها ممنون که وقت میذارین و نوشته های من رو میخونید. 
در و
چگونه عشق خود را حفظ کنیم
رابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولا
آیا شخصیت زن و شوهر باید یکی باشد
زوج های خوشبخت چقدر شخصیتشان شبیه به هم هست؟
همانطور که همه‌ی ما می‌دانیم، عشق چیز پیچیده‌ای است. این در ذات ماست که به دنبال کسی باشیم که مشابه ما باشد، اما این دلیل نمی‌شود که کسی با ویژگی‌های شخصیتی مشابه ما، همان کسی باشد که رابطه‌ای شاد و سالم را با او تجربه کنیم.
رابطه و ازدواج تقریبا آزمون و خطاست. چه کسی می‌تواند ادعا کند که همسر کاملی برای شماست؟ سازگاری و جور بودن در برخی زمینه‌ها معادل سازگاری
عوارض رابطه جنسی زیاد

کثرت جماع باعث کاهش طول عمر و سستی بدن می شود

کثرت جماع
باعث کاهش طول عمر و سستی بدن می شود . افراط در جماع در هر حال مضرترین
چیز هاست، خصوصا هنگامی که پی در پی باشد چرا که باعث ضعف مغز، قلب، کبد،
قوا، اعصاب، بینایی، معده، کلیه، مثانه و تپش قلب و درد کمر و باسن،
سیاتیک، نقرس و امثال این ها می گردد .
ادامه مطلب
خوب خوب خوب...
دوباره برگشتم عسلویه.چقدر این ۷ روز مرخصی زود گذشت.توی این مرخصی یه رابطه خیلی خوب رو از دست دادم ولی به نظرم خیلی هم بد نشد.من واقعا وقت داشتن یه رابطه عاطفی رو ندارم.اصلا مرخصیم هم خیلی کمه و نمیتونم زیاد به این چیزها فکر کنم.یه جورایی تمرکز کار کردن رو ازم گرفته بود ولی خوب در خیلی از مسائل زندگی پشتیبان و راهنمای خوبی بود و بهم قوت قلب و اعتماد به نفس میداد.با این وجود ضررهای یک رابطه برای من بیشتر از ضررهای تنها بودنه و من در ح

✍️ تمام کردن یک رابطه احساسی برای هر فردی سخت و طاقت فرساست، اما افرادی که مهارت پایان دادن به رابطه را دارند، اقداماتی انجام می دهند که عبور از این بحران را برای خود و شریکشان آسان تر می سازد: 
1️⃣ این فرد یک دفعه ناپدید نمی شود.
 شاید شما هم رابطه ای را تجربه کرده باشید که در آن طرف مقابل یک باره غیب شده است. شما روز قبل با هم بوده و اوقات خوشی را گذرانده اید، اما او از دیشب نه جواب تلفنتان را می دهد، نه پیام هایتان را می خواند.
✨ اگر ب
سلام بر دوستان عزیزاین وب جهت آموزشات و ترفند هایی در رابطه با هک و نفوذ و برنامه نویسی ایجاد شده استفعالیت رسمی این وب از هفته آینده شروع میشود و موضوعاتی که در این وب به آن پرداخته میشود:-پکیج ها و بسته های اموزشی در رابطه با انواع زبان های برنامه نویسی-پکیج ها و بسته های اموزشی در رابطه با هک و نفوذ-راه هایی برای افزایش امنیت و مقابله با تروجان ها و انواع رات(کنترل کننده)-و موضوعاتی در این حیطه که به صورت مفصل درباره آن توضیحات و آموزشات ارا
شب زفاف به چه شبی اطلاق می شود؟ آیا با رسومات شب زفاف آشنایی دارید؟ در این شب اولین رابطه جنسی برای زوجین اتفاق میفتد. طبق رسومات این شب در همان شب جشن عروسی انجام می شود. اما چه در شب عروسی و چه در شب دیگری این رابطه شکل بگیرد، لازم است زوجین نکاتی را بدانند؛ چرا که حسی که هر دو نفر در اولین رابطه تجربه می‌کنند، تاثیر زیادی بر آینده رابطه زناشویی آن‌ها می گذارد. پس نگرانی های زوجین برای این شب قابل درک هست. اولین شرط برای داشتن یک رابطه لذت
حالمون بد شد از بدحالی :/
هی  میخونه: میرن آدما 
کجا میرن  ؟ جایی رو ندارن که برن ؟
+میان خوبه  :)
بقول شاعر که میگه :
اومـدی صــداتو قربون 
اون همه وفــا تو قربون :))
امروز کلی وب نوشت خوندم که همه رفته بودن ،الهی که هیچ وقت هیچکس نره ، بمونین کنارهم .
نظرسنجی: 
اکثر رابطه هایی که از بین رفته بخاطر اینکه .............
رابطه شهدا و امام زمان عجل الله فرجه الشریف این جمعه هم گذشت … مثل شهدا رفتن پاداش … مثل شهدا زندگی کردنه … ?⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊?️ ? شهید راه نابودی اسرائیل ? ?⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊?️
نوشته رابطه شهدا و امام زمان عجل الله فرجه الشریف اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
یادمان باشد  که شریک عاطفى ما قادر نیست بیش از ٦٠ تا ٧٠ درصد نیازهای عاطفى ما را پاسخگو باشد و متاسفانه ما تمام تمرکزمان را روى بخشی از نیازهایمان قرار مى دهیم که برطرف نمى شود و این ناسپاسى باعث مى شود ما از هم دور شویم تا آنجا که گاهی از ارتباط بیرون برویم بدون توجه به اینکه فرد بعدى نیز ممکن است کمبو دهای رابطه قبلى را نداشته باشد ولى باز هم قادر نیست حدود ٣٠ درصد از نیازهاى ما را برآورده کند که احتمالا در رابطه ى قبلى برطرف مى شد ...پس به جاى
قدرت رابطه بین عامل (متغیر پنهان) و متغیر قابل مشاهده بوسیله بار عاملی نشان داده می‌شود. بار عاملی مقداری بین صفر و یک است. اگر بار عاملی کمتر از ۰٫۳ باشد رابطه ضعیف درنظر گرفته شده و از آن صرف‌نظر می‌شود. بارعاملی بین ۰٫۳ تا ۰٫۶ قابل قبول است و اگر بزرگتر از ۰٫۶ باشد خیلی مطلوب است. (کلاین، ۱۹۹۴)
سلام و وقت بخیر
دختری 24 ساله هستم. حدود 5 ماهه که به‌ صورت مجازی با یک آقای 30 ساله از شهر دیگه آشنا شدم، کم کم رابطه مون جدی شد. اوایل قرار بود بیان همدیگه رو ببینیم اما نشد، آقای بسیار مقید و مذهبی هستن. قصدشون هم از رابطه جدی و ازدواج هست. شناخت خوبی هم از هم داریم توی این مدت. ایشون از من برای خانواده شون گفتن . که خانواده شون بشدت مخالفت کردن، هم به خاطر دوری راه و هم اختلاف فرهنگی که داریم. اما به هر حال چون خود آقا منو میخواستن رابطه مون ادامه
از ریپیستوری های خودتون از گیت هاب بکاپ تهیه کنید چون گیت هاب داره ایرانی ها رو فیلتر میکنه و عجیبتر اینکهبند سوم تعریف نرم‌افزار آزاد که توسط مؤسسه پیشگامان متن‌باز منتشر شده در رابطه با مجوز میگوید: «مجوز نباید بین افراد یا گروه‌ها تبعیض قائل شود.» تحریم تبعیض نیست؟پ.ن: در رابطه با اقدامات اخیر رد هت، گیت هاب و سایردو‌دقیقه سکوت...
آموزش نکات عاطفی
در این درس درباره روابطی صحبت می کنیم که جدیست
، از شما می خواهم تا انتهای درس منطق و عقل خود را رها نکرده و به دکتر
شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنیدرابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و بدانیم همه زندگی نیز رابطه عاطفی نیست .
این درس چه خواهم آموخت ؟

بناست رابطه عاطفی چه چیزی به ما بدهد ؟چگونه رابطه عاطفی درستی بسازید ؟آیا میدانید حتی تلاش یک نفره می تواند
بسم الله الرحمن الرحیمدوست دوستی دشمنی دشمن نفرت عشق بی طرفیاین ها رابطه یک انسان با هر چیزی است ولی چه رابطه ای؟ یک طرفه دو طرفه زود گذر و دائمی .  این ارتباط ها در زندگی تجربه میشوند ولی ایا برایتان  دوستی یا دشمنی دائمی اتفاق افتاده است که هر ثانیه به فکر ان باشید؟
ادامه مطلب
رضایت جنسی با کیفیت رابطه در ارتباط است. در واقع، توافقی عمومی بین مردم وجود دارد که نارضایتی جنسی را از مشکلات بزرگ روابط زناشویی قرار می دهد. درحالی که این نتیجه گیری به هیچ وجه یافته جدیدی نیست و زندگی های بسیاری به خاطر نبود رضایت جنسی متلاشی شده اند.
ادامه مطلب
همسر خیلی گرم مزاج ، شوهرم هر شب از من رابطه میخواد ، توان پاسخگویی به نیازهای جنسی شوهرم رو ندارم ، زایمان کردم کمرم هنوز درد میکنه اما شوهرم رابطه میخواد. ... شما بگید من چکار کنم./وبسایت مشاوره۲۴ شما هم مشکل خود را در قالب یک
...
کسی نباید مجازات بشه .

مکالمه ی انیشتین و همسرش / نابغه

+عمر هر رابطه حتی عمیق ترین ها یک زمان مشخصی ه حتی اگر برای ما ابدی به نظر بیاد . 
وقتی به زور میخوای یک رابطه را حفظ کنی باید بهای اون رو بدی .
ببین ارزشش چقدره . چی از دست میدی و چی بدست میاری .
اگه مجبوری ادامه بدی لازمه تا میتونی خودت رو و وضعیت رو مدیریت کنی تا کمترین آسیب و بیشترین سلامتی نصیبت بشه .
++ زور و فشار از جای دیگه مشکل نشون میده ...
بازاریابی رابطه مند،
فرایند مستمر جهت شناسایی و ایجاد ارزشهای جدید برای مشتریان است که در آن
منافع دو جانبه مورد توجه قرار دارد و این منافع در طول دوره عمر مشتری با
او تقسیم می‌شود.یکی از ابزارهای ایجاد روابط بلند با مشتری استفاده
از بازاریابی رابطه مند می­ باشد، ولی در حال حاضر با توجه به رقابت شدید
بین سازمان­های تجاری، تنها استفاده از رویکرد بازاریابی رابطه مند کافی
به‏نظر نمی­رسد.در این تحقیق تاثیر عناصر بازاریابی رابطه مند را با
سوزش #واژن بعد از #سکس را چه زمانی باید جدی گرفت⁉️احساس سوزش در واژن بعد از رابطه جنسی هم خیلی نگران کننده. این سوزش ممکن است ناشی از پارگی سطحی ناحیه واژن باشد و از آنجایی که مجرای ادرار خیلی به واژن نزدیک است، ممکن است بعد از رابطه جنسی در هنگام ادرار کردن در این ناحیه احساس سوزش داشته باشید (که البته موقتی است). اما نکته مهم این است که این احساس سوزش باید موقتی و بسیار مختصر باشد، بنابراین اگر چند ساعت یا چند روز بعد از رابطه جنسی همچنان احس
قاطعیت در روابط چیست؟
قاطعیت یعنی نشان‌دادن صریح و محترمانه‌ی این‌که من چه کسی هستم، در چه موقعیتی قرار دارم و دوست دارم چگونه با من رفتار شود.
محور اصلی قاطعیت، توانایی "خودافشایی" یا آشکارکردن افکار، احساس‌ها، علائق و دیدگاه‌های خودم به دیگران است.
هر چه دو طرف رابطه بیشتر خود را برای دیگری به شکل مناسب افشا کند، هم کدورت‌ها در رابطه زودتر برطرف می‌شود و هم سوءتفاهم‌ها رفع می‌گردد.
خودافشایی یعنی گفتن چیزی درباره‌ی خود در رابطه. مث
بسم الله الرحمن الرحیمدوست دوستی دشمنی دشمن نفرت عشق بی طرفیاین ها رابطه یک انسان با هر چیزی است ولی چه رابطه ای؟ یک طرفه دو طرفه زود گذر و دائمی .  این ارتباط ها در زندگی تجربه میشوند ولی ایا برایتان  دوستی یا دشمنی دائمی اتفاق افتاده است که هر ثانیه به فکر ان باشید؟
ادامه مطلب

بودن در رابطه‌های متفاوت تنهایی درونی ما را کم نمیکند، التیام بخش تنهایی درونی ما صمیمیت است! صمیمیت یعنی درک کردن و حس کردن یک فرد با تمام وجود بدون هیچ قضاوت و مقایسه؛ یعنی حضور داشتن در سکوت. این یعنی رشته‌ای باریک و نازک از صمیمیت که در لحظه‌ای کوتاه ایجاد می شود. آنچه رابطه را سالم نگه میدارد، تکرارِ همین صمیمیت‌های کوتاهِ مملو از حضور و مشاهده‌ است. در واقع همین صمیمیت‌های کوتاه و ساده، رابطه را عمیق و معنادار میکند و میتواند مرهم
برخی از کاندوم فضایی های تولیدی کارخانه ها صرفا جنبه تبلیغاتی یا سرگرمی دارد و برخی از آنها حتی کار اصلی کاندوم (جلوگیری از بارداری های ناخواسته و بیماری های جنسی) را انجام نمی دهند.اما آشنا شدن و استفاده از برخی از این محصولات باعث می شود که شما لحظات بهتری در رابطه جنسیتان تجربه کنید.تجربه بعضی افراد نشان داده که استفاده از برخی از این کاندوم ها باعث کیفیت بیشتر در رابطه و نزدیک تر شدن به نقطه اوج جنسی شده است.تنوع کاندوم های خاص و عجیب بسی
تحقیقات نشان می‌دهد بچه‌هایی که:
احساس تنهایی بیشتر می‌کنند
عزت نفس کم‌تری دارند
در خانواده‌ی‌ آشفته رشد می‌کنند
میل بیشتری به برقراری رابطه با جنس مخالف از خود نشان می‌دهند.
این به معنای آن است که "فقر عاطفی و شخصیتی" باعث می‌شود نوجوانان، به سمت "رابطه با جنس مخالف" یا حتی "رابطه‌ی زودرس جنسی" یا بیش از حد (وسواس جنسی) خیز بردارند؛ چرا که به نوعی با احساس دل‌مشغولی، وابستگی و تعلق در این‌گونه روابط روبرو می‌شوند.
راستی
اینو به اطلاع کسانی میرسونم که از ترسشون نمیتونن با همکاراشون دوست بشن (یا چون همکاراشون سگ درون دارن)،

رابطه داشتن با همکار هیچ ایرادی نداره
فقط باید به Human Resources اطلاع بدی.
گرگ زاده همیشه به میگفت که نمیشه با همکار وارد رابطه شد.
دلیلش بی سوادی گرگ زاده بود. همون بی سوادی هست که تمام وجودش رو گرفته و اون جوری زشت و لاغر و مردنی (مرغ فلج) شده.
رابطه زناشویی باید با میل و رضایت زوجین صورت گیرد نه به زور و اجبار و پافشاری . به این نوع رابطه اجبار جنسی میگویند.
اجبار جنسی و فشار کلامی باعث میشود زنان در رابطه با مردان بی اعتماد شوند.
کسانی که سعی میکنند خودشان را به زور در دل کسی جا کنند هرگز به خواسته شان نخواهند رسید.
@Dr_Zana6oei 
+تجاوز که شاخ و دم نداره !
++نفرت و حس انتقام نتیجه ی احساس صدمه دیدن و نادیده گرفتن حقوق انسانی هست . محاله بشه روابط اینچنینی منجر به جدایی و نفرت و انتقام نشن مگر
‍ روابط جنسی و کهنسالی : .بر خلاف تصور اینکه افراد کهنسال، تمایلات جنسی ندارند، روابط جنسی در کهنسالی نه تنها حضور دارد، بلکه برای سالمندان واجب و ضروری است..تصور عامه مردم از روابط جنسی صرفا دخول و هدف دستیابی به ارگاسم هست اما روابط جنسی شامل طیفی از : دیدن، بوییدن، چشیدن، زبان زدن، بوسیدن، رقصیدن، نوازش کردن، لمس شدن و لمس کردن، بازی کردن،  معاشقه و البته دخول و ارگاسم است. این بدان معنی است که دخول جنسی و ارگاسم تنها بخشی از رابطه جنسی اس
دانلود رمان رابطه ای اجباری با فرمت پی دی اف

| دانلود رمان رابطه ای اجباری |

دانلود رمان با لینک مستقیم رایگان و فرمت های pdf,apk,epub,jar برای موبایل و کامپیوتر

♦| نام رمان : رابطه ای اجباری
♦| نویسنده : sara
♦| موضوع : عاشقانه
♦| فرمت : پی دی اف
♦| تعداد صفحات : ۵۲۲
♦| خلاصه همراه با قسمتی از رمان :

هواسرد بود بارونم شروع به باریدن کرده بود دستمو تو پالتو پاییزم فرو کردم کلافه باز به خیابون نگا کردمپس مین بار بهش زنگ زدم بازم مشترک مورد ن
وقتی چت با #نامحرم  میشه عادت‼️
❌پسر  باشی یا دختر فرقی ندارد.....
ان هنگام که مجوز چت و گفتگوی صمیمی با #نامحرم را برای خودت صادر میکنی
میگویی رابطه ما پاک است
میگویی خواهر و برادری ک ایرادی  ندارد مدام رابطه ات را توجیه میکنی
➖به کجا چنین شتابان⁉️⁉️⁉️‼️‼️‼️
اولش فقط 
ادامه مطلب
حلوایی عسلی برای تقویت رابطه زناشویی
امروز می خواهیم شما را با حلوایی عسلی برای تقویت رابطه زناشویی آشنا کنیم که کمک شایانی در بهبود رابطه جنسی شما می‌کند و قدرت جنسی شما را در رابطه زناشوییتان بالا می‌برد.ادامه مطلب حلوایی عسلی برای تقویت رابطه زناشویی ادامه مطلب ...
رابطه با زن شوهردار در اکثر فرهنگ‌ها جزو خطوط قرمز روابط است اما در عین حال موارد متعددی از آن مشاهده می‌شود. شاید یکی از مشکلاتی که این روزها در جوامع و خانواده‌ها به چشم می‌خورد، رابطه زن شوهردار با مرد متاهل باشد. این روابط که هنجارشکنی بزرگی قلمداد می‌شود، می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری به کانون خانواده‌ها وارد کند. مسئله ای که در اینجا بیشتر از همه مطرح است، چگونگی برقراری این روابط است. متاسفانه در خیلی از مواقع این روابط به س
غذایی که قبل از رابطه جنسی نباید بخورید

قبل از رابطه جنسی چی نخوریم ؟ آیا
امیدوار هستید که بعد از یک وعده غذایی با همسر خود رابطه داشته باشید؟ بر
خلاف برخی از مواد غذایی مثل شکلات تلخ و مغزیجات که باعث تقویت قوای جنسی
میشوند، برخی مواد غذایی هم هستند که عملکرد کاملا بر عکسی دارند.

غذا قبل از رابطه جنسی اهمیت زیادی دارد. البته این غذا
ها بلافاصله تاثیر خود را نشان نمیدهند. اگر قبل از زمانی که قصد رابطه
جنسی دارید از خور
با بدترین دروغهای عاشقانه آشنا شوید.

با عشق زندگی خود آشنا شدید و می‌خواهید این رابطه تا ابد ادامه داشته باشد؟؟؟ برای داشتن یک زندگی شیرین باید از یک سری از دروغها دوری کنید.

ما در این پست وبسایت چیکادی به بدترین دروغهایی که ممکن است در یک رابطه گفته‌شود، می‌پردازیم:
ادامه مطلب
با توجه به مزایای خرید کاندوم فضایی از mentoshop که امروزه به همه مردم دنیا ثابت شده است اما باز عده ای هستند که حاضر به استفاده از این محصول نیستند.این افراد حاضر به کاهش لذت رابطه جنسی ولی امن بودن آن برای هر دو طرف رابطه نیستند. در صورتی که امروزه با تنوع تولیدات در صنعت کاندوم بحثی در ارتباط با تاثیر کاندوم بر کاهش کیفیت رابطه جنسی مطرح نمی باشد.در میان تولیدات امروز کارخنجات کاندوم سازی مدلهای زیادی وجود دارد که نه تنها باعث کاهش کیفیت رابطه
آیا می‌دانید دلایلی که باعث می‌شود یک مرد، شما را نادیده بگیرد، چیست؟
نمی‌دونم رابطه بین انسان‌ها در گذشته هم، همین‌قدر پیچیده و عجیب بود یا با پیشرفت علم و تکنولوژی این روابط دستخوش تغییر و تحول شده. در عصر حاضر هزاران دلیل برای رفتارهای عجیب و غریب افراد در روابط دوستی، عاشقانه و یا حتی کار وجود دارد. یکی از همین رفتارها، نادیده‌گرفته‌شدن فرد در یک رابطه عاشقانه است.
اتفاقی آزاردهنده و غیرقابل تحمل.
اما واقعا چرا این اتفاق در یک راب
*رابطه خویشاوندی یکی از شرایط لازم برای ارث بردن از دیگریست.
*رابطه خویشاوندی یا نسبی است، مثل وابستگی شخص به ولادت(رابطه پدر با پسر یا دو برادر ) و یا اینکه رابطه خویشاوندی سببی است، مثل وابستگی دو نفر بر اثر ازدواج ( داماد با مادر همسر یا خواهر خانم).
*یکی از شرایط ارث بردن آن است که مورّث (فردی که از او ارث میبریم)فوت کرده باشد و ورثه( آنکس که ارث میبرد) در زمان مرگ او زنده باشد.
*جنینی که در شکم مادر است از مورث خود ارث میبرد به شرطی که زنده متول
امروز برای محمد دلم تنگ شده و حدود 3 ساعت گریه کردم.
من سندروم استکهلم دارم احتمالا. 
میدونین محمد مرد خوبی بود. هم میزنم لهش میکنم و کل تقصیر این رابطه رو به گردن خودم میگیرم که همیشه یا بی محلی کردم یا جواب ندادم (تا که بتونم این رابطه رو به نحوی تموم کنم) هم از دست خل و چل بازیاش سالهاست که خسته م. 
هم اینکه دوسش دارم.
گاهی وقتا به خودم میگم کاش مدتها قبل مرده بودم. کاش به جای برادر بزرگم میمردم.

گاهی بین تو و کسی رابطه ای بوده و تمام شده اما یک چیزی از جنس احترام، شاید نفرت حتی شاید بودن به عنوان یک انسان در درون تو می ماند.بخصوص وقت همه چیز بینتان حل شود . صاف و صوف شوید آن موقع رابطه تمام می شود و دلت از این هیچ شدن و تمام شدن می گیرد. تا آخر عمر دلت می گیرد. 
آموزش نکات عاطفی
شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنیدرابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و بدانیم همه زندگی نیز رابطه عاطفی نیست .
این درس چه خواهم آموخت ؟

بناست رابطه عاطفی چه چیزی به ما بدهد ؟چگونه رابطه عاطفی درستی بسازید ؟آیا میدانید حتی تلاش یک نفره می تواند
آموزش نکات عاطفی
این درس چه خواهم آموخت ؟

آیا عشق بعد از ازدواج می آید؟

برای یک ازدواج موفق عشق کافی نیست‎

عشق قبل
از ازدواج ممکن است باعث از بین رفتن علاقه و شوق رسیدن به رابطه ی پایدار
یا ازدواج شده و مخصوصا مردان را از رسیدن به هدف رابطه و ازدواج منصرف
کند.در مورد ایجاد عشق بعد از ازدواج باید بگویم درصورتی که انتخاب شما
انتخاب درستی باشد بعد از ازدواج با شکل گیری صمیمیت های جسمی و عاطفی به
مرور عشق آتشین همراه با لذت به وجود خواهد آمد.
ادامه مطلب
از ریپیستوری های خودتون از گیت هاب بکاپ تهیه کنید چون گیت هاب داره ایرانی ها رو فیلتر میکنه و عجیبتر اینکهبند سوم تعریف نرم‌افزار آزاد که توسط مؤسسه پیشگامان متن‌باز منتشر شده در رابطه با مجوز میگوید: «مجوز نباید بین افراد یا گروه‌ها تبعیض قائل شود.» تحریم تبعیض نیست؟پ.ن: در رابطه با اقدامات اخیر رد هت، گیت هاب و سایردو‌دقیقه سکوت...
همچنین میتونید نظر جادی رو هم در این موضوع بدونید:
https://jadi.net/2019/07/github-sanctions/#disqus_thread
یک ساعته پیش میخواستم چیز های دیگه ای بنویسم میخواستم خیلی بگم دلم گرفته بود ولی بعدش تصمیم گرفتم یک ساعت درسمو بخونم و بعد بیام همونا رو اینجا بگم یه ساعت درسم که واقعا یه ساعت نبود این وسطا اینستا و تلگرام و پیامم بود ولی خب از هیچی بهتر بود...
و همین بین که با گوشی کار میکردم یه پیام فقط یه پیام هر چی که میخواستم بگم و از سرم پروند...الآن دیگه غمگین نیستم خوشحالم نیستم دلم گرفته نیست ولی خب پر انرژی هم نیستم...
و الان بعد یه ساعت جای همه اون خزع
سایت اوکی مد در این مطلب به این پرسش ها پاسخ داده : آیا وجود رئیس در خانواده خوب است؟ نبایدهای رابطه زناشویی ؟ مسائلی که باعث نابودی رابطه زناشویی می شود . تأثیر مسئله‌ی حساسیت در رابطه زناشویی .هنگام عصبانیت باید چطور رفتار کرد؟ دادگاه درونی ،خصوصی و عمومی چیست و چه تأثیری در رابطه زناشوییدارد. آیا تقسیم‌کار در خانواده کار درستی است؟ تأثیر مسئله‌ی لشکرکشی در زندگی زناشویی . مسئله مثلث و ائتلاف چیست و چه تأثیری در زندگی زناشویی دارد
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات روانشناسی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
سایتی در مورد رابطه جنسی چیست
رابطه جنسی در دوران بارداری
اطلاعاتی در مورد روابط رناشویی
سایتی در مورد آمیزش جنسی در زمان بارداری
سکس و توضیحاتی در مورد ان
سایتی در مورد آمیزش جنسی
اطلاعاتی در مورد آمیزش جنسی
آمیزش جنسی چگونه است
اطلاعاتی مفید در موردمشاوره رابطه جنسی فیلیا
سایتی در مورد مشکلات بارداری
سایتی د
من لاو ادیکتم. حدوداً ده ماهه فهمیدم. هیچوقت براش تراپی نرفتم. یعنی سعی کردم، تیری در تاریکی اتاق روانشناسم پرت کردم ولی از پنجره بیرون رفت. کمی متعصب بود و روی نظریاتش پافشاری می‌کرد و من دیگه پیشش نرفتم. اما با جستجو و مطالعه تونستم یک دوره‌ای رو بگذرونم. شش ماهه که تلاش می‌کنم الگوهای اعتیاد به عشق رو بشکنم. چطوری؟ وارد رابطه نشدم، روی عزت نفسم کار کردم، رابطه‌م رو با خودم ترمیم کردم، به روابط گذشته عمیق‌تر نگاه کردم، سعی کردم عقده‌هام
سلام
امروزمیخوایم در مورد برخی سایت های حقوقی با شما صحبت کنیم .
و با معرفی این سایت ها میخواهیم به برخی مشکلات حقوقی شما کمک کنیم .
سایت های مهمی حقوقی
سایتی د رمورد دادگاه و حاشیه ها
سایتی در مورد رابطه ها
رای های مهم دادگاه
اطلاعاتی در مورد رابطه نامشروع
سایتی د رمورد رای دادگاه
رابطه نامشروع چگونه است
روش های اعتراض به رای دادگاه
به چه رابطه ای نامشروع می گویند
سایتی در مورد اعتراض به رای دادگاه
سایتی در مورد مصادیق رابطه نامشروع
شکایت ا
دانلود کتاب زنان زیرک شری آرگو pdf
کتاب «زنان زیرک» راهنمای زنان و دخترانی است که در آستانه برقراری پیوند
زناشویی‌اند. کتاب مشتمل بر قواعدی است که خواننده را هدایت می کند تا در
ایجاد رابطه، با تدبیر و عزت نفس و حفظ سلامت خود کامروا شود. نویسنده بر
این باور است که مردان به رغم تفاوت های فردی، فرهنگی و اجتماعی، از ویژگی
مشترک فرافرهنگی برخوردارند که لازم است با شناخت آن‌ها، در ایجاد رابطه‌ای
سالم، شاد و پایدار موفق شویم. مطالعه کتاب برای ه
خواص گیاه ماریانا برای زنان چیست ؟
گیاه ماریانا علاوه بر تنگ کردن واژن خواص دیگری نیز دارد که در زیر به بخشی از آنان اشاره میکنیم.
سپس برخی از این خواص را شرح نیز میدهیم.

سفت کننده ماهیچه واژن

افزایش لذت جنسی در حین رابطه

رفع عفونت واژن

متعادل نمودن ترشحات واژن

کاهش بی اختیاری ادرار

درمان خارش و بوی بد واژن

سفت کننده ماهیچه واژن و افزایش لذت جنسی :
همانطور که بیان شد ، این گیاه با تنگ کنندگی واژن سبب افزایش اصطکاک در حین رابطه جنسی
میشو
❇️ در زمان قاعدگی هم دهانه رحم باز است و هم دیواره‌های رحم بر اثر ریزش زخمی شده‌اند. با این اوصاف وقتی رابطه جنسی در دوره عادت ماهانه برقرار شود میکروب‌ها به راحتی وارد رحم شده و ایجاد عفونت می‌کنند.
❇️ این عفونت می‌تواند باعث چسبندگی‌های داخل رحمی شود و مانع از بارداری فرد در آینده گردد؛ یا ممکن است منجر به عفونت دیگری در داخل حفره لگن شود و مشکلات زیادی را برای زن ایجاد کند.
ادامه مطلب
سکس کوتاه، چرا و به چه دلیل؟
در حالیکه وجود رابطه جنسی سالم گرمابخش زندگی مشترک است و چگونگی کیفیت
آن اهمیت زیادی در تحکیم روابط زوج دارد، مراجعین زیادی هستند که در اتاق
درمان طول مدت رابطه جنسی خود را کوتاه و مثلا کمتر از پنج دقیقه اعلام می
کنند،اما به راستی چرا این چنین است؟

عوامل مهم دخیل می تواند شامل؛
اعتقاد بر اینکه #روابط_جنسی عملی زشت، کثیف و گناه آلود است و باید خیلی زود به پایان رسد.
نگرانی از بیدار شدن فرزندان و یا سر رسیدن دیگری
توضیح خوبی ها انواع دخول به صورت درست
دخول در رابطه جنسی به عملی گفته میشود که در آن آلت جنسی مرد در دستگاه تناسلی
زن وارد میشود.انواع دخول در رابطه زناشویی بسیار متفاوت میباشد. زوجین میتوانند بر
اساس علایق خود و یا توانایی جسمانی خود هر نوع دخول یا همان پوزیشن را تجربه
کنند.البته برخی از پوزیشن های جنسی ممکن است باعث ایجاد درد یا ناراحتی برای مرد
یا زن ایجاد کند و از سوی دیگر برخی از انواع دخول میتواند لذت بیشتری را برای شما
و شریک جنسیتا
هوالرئوف الرحیم
از تعداد دوستی های فعالم چیز زیادی باقی نمونده.
اتفاقی که برام افتاده و تله ای که توش قرار گرفتم، شروع نکردن هیچ دوستی برای پایان نپذیرفتنشه. اونم به این شکل. با توهین.
دیگه خیلی با آدمها گرم نمیگیرم. خیلی خودم رو مشغول کسی نمی کنم. خیلی فاصله می گیرم.
ازین به بعد این رو بیشتر و بیشتر می کنم.
سکوت و نگاه کردن.
این فقط در رابطه با دوستهام نیست. در رابطه با فامیل هم هست.
نمی دونم ما خیلی لوس و ننر شدیم یا مردم خیلی فضول و جری...
تا به حال با خودتون مصاحبه کردین؟ من سال‌هاست که دارم این کارو می‌کنم، و صادقانه بگم همیشه برام جذاب و لذت‌بخش بوده. گاهی جوابی به سوالات می‌دم که برای خودمم تازگی دارن، گاهی فقط با بلند گفتن اون جمله توی ذهنت هست که به درک و وضوح بیش‌تر از موضوع می‌رسی. 
از وقتی که به یاد دارم، رابطه‌ی دوستانه و رفاقت برام یه‌جور ایده‌آل و اسطوره بوده، خیلی پیش‌تر از این‌که فیلم‌های کیمیایی رو کشف کنم و جذب نثر شاعرانه‌اش از رفاقت و بودن برای دیگری ب
دانلود کتاب زنان زیرک شری آرگو pdf
کتاب «زنان زیرک» راهنمای زنان و دخترانی است که در آستانه برقراری پیوند زناشویی‌اند. کتاب مشتمل بر قواعدی است که خواننده را هدایت می کند تا در ایجاد رابطه، با تدبیر و عزت نفس و حفظ سلامت خود کامروا شود. نویسنده بر این باور است که مردان به رغم تفاوت های فردی، فرهنگی و اجتماعی، از ویژگی مشترک فرافرهنگی برخوردارند که لازم است با شناخت آن‌ها، در ایجاد رابطه‌ای سالم، شاد و پایدار موفق شویم. مطالعه کتاب برای همه
داشتم شربت پرتقال میخوردم...شربتو غلیظ ریخته بودم..هی آب بستم بهش که شیرینیش کم بشه..هی آب بستم هی آب بستم...به جایی رسید که دلم درد گرفت و این یعنی که دیگه بسّهبا خودم فکر کردم که رابطه هم همینطوره...اولش غلیظ و در شور شروعش میکنی، همه چیز رنگیه همه چیز قشنگه..بعد یواش یواش اشتباها و اختلافا نمودار میشن..هی آب میبندی به رابطه که از حجمش کم نشه..اما شیرینیش کم میشه ...و الخ ..تا جایی که میگی «دیگه بسسسه».رابطه صحیح؟همونقدر که به آبِ شربت توجه میشه، ش
اثر بخشی
خوداثربخشی در چارچوب نظری نظریه شناخت اجتماعی باندورا مورد تبیین قرار گرفته است.براساس این نظریه موفقیت انسان به تعامل بین رفتارهای فرد، عوامل شخصی و شرایط محیطی وابسته است.بررسی
فرضیه‏‌ها نشان می‌دهد، رابطه میان خود اثربخشی با میزان احساس آسایش و
امنیت ذهنی کارکنان، رضایت از کار، کیفیت ارتباط همکاران با یکدیگر، تخصص
کارکنان در حیطه کاری مورد تایید قرار گرفته است.و رابطه میان خود اثربخشی با نظام پاداش دهی و سابقه کار مورد ت
اعتقاد به خلقت بهشت و‌جهنم چند اثر مهم‌دارد:
اولا نظریه تجسم اعمال بهتر تبیین می شود و می فهمیم نتیجه این اعتقاد که در یوم القیامه اعمال حاضر می شوند و انسان با خود اعمال جزا داده می شود این است که هم اکنون که اعمال وجود دارند آثار آن هم در قالب بهشت و جهنم وجود دارد.
ثانیا رابطه دنیا و آخرت درست توضیح داده می شود و روابط خلقت بهتر درک می شوند. دنیا و آخرت دو عالم موازی هستند نه متوالی. رابطه دنیا و آخرت رابطه ظاهر و باطن است: یَعْلَمونَ‌ ظاهرا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لشکر سایبری مدافعان حق اخبار آرمان حسینی کسب درآمد از اینترنت ایران زیرنویس قبلهِ آسمان دانلود بازی و برنامه های گوشی و کامپیوتر/سافت گیم صفحه شخصی همت کمالی دشتکی دانستی ها جالب درباره گوسفند شهر فرهنگ و هنر نیشابور